Olemme osa SVL Groupia. Lue lisää ›

Suomen Vesileikkaus Oy

Yritystie 1
42700 Keuruu

puh. 0207 870 050
fax. 0207 870 051
myynti@suomenvesileikkaus.fi


Verkkolaskutus
Operaattori: Maventa
Verkkolaskuosoite: 003716030562


Tytäryhtiö ProLaser Oy Riihimäellä ja Avemet Oy Tampereella.

Klikkaa suurempi kartta. SVL:n portti on Yritystien puolivälissä.
Klikkaa suurempi kartta. SVL:n portti on Yritystien puolivälissä.

Jori Antila

Toimitusjohtaja
040 565 7062
jori.antila@suomenvesileikkaus.fi

Pasi Ruuska

Myyntijohtaja
040 740 5434
pasi.ruuska@suomenvesileikkaus.fi

Martti Lahtinen

Liiketoimintajohtaja
040 587 7838
martti.lahtinen@suomenvesileikkaus.fi

Myynti

Arto Rapala

Myynti
0400 530 646
arto.rapala@suomenvesileikkaus.fi

Jukka Perälä

Myynti
0400 507 780
jukka.perala@suomenvesileikkaus.fi

Ari Uuttera

Myynti
040 3546 123
ari.uuttera@suomenvesileikkaus.fi

Tarmo Wessman

Myynti
0400 271 131
tarmo.wessman@suomenvesileikkaus.fi

Jari Taipaleenmäki

Myynti
040 351 6648
jari.taipaleenmaki@suomenvesileikkaus.fi

Esa Asp

Myynti
0400 717 801
esa.asp@suomenvesileikkaus.fi

Petri Koskenoja

Myynti
0400 895 726
petri.koskenoja@suomenvesileikkaus.fi

Heikki Savikko

Myynti
0400 623 393
heikki.savikko@suomenvesileikkaus.fi

Antti Lahti

Myynti
040 503 2012
antti.lahti@suomenvesileikkaus.fi

Juha Torvinen

Myynti
045 611 7161
juha.torvinen@suomenvesileikkaus.fi

Juha Pänkäläinen

Myynti
0400 898 035
juha.pankalainen@suomenvesileikkaus.fi

Jose Salmijärvi

Myynti
040 742 8790
jose.salmijarvi@suomenvesileikkaus.fi

Tuotanto

Marko Malmberg

Tuotannonsuunnittelu
040 351 0607
marko.malmberg@suomenvesileikkaus.fi

Erja Kuusimäki

Tuotannonsuunnittelu
040 680 6411
erja.kuusimaki@suomenvesileikkaus.fi

Talous

Hanna Moilanen

Talouspäällikkö
Myyntireskontra
040 744 9392
hanna.moilanen@suomenvesileikkaus.fi

Auli Salonen-Nevala

Palkka- ja henkilöstöasiat, ostoreskontra
0400 282 307
auli.salonen-nevala@suomenvesileikkaus.fi

© Suomen Vesileikkaus Oy 2016 Keuruu
Vesileikkaus • Laserleikkaus • Putkenleikkaus • Särmäys